HEKİMLER

UZMAN EKİBİMİZ

Dr. Dt. Ali Serdar KILINÇ

ORTODONTİST

Dr. Dt. Ali Serdar Kılınç, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Daha sonra uzmanlığını Dicle Üniversitesi Ortodonti Ana Bilim Dalı'nda tamamladıktan sonra 2006 yılından bu yana , Dr. Ali Serdar KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı  - Asklinik polikliniğinde ortodonti uzmanı olarak tedavi hizmetleri vermektedir.

Βefore

Dr. Dt. Mine ŞİMŞEK

PEDODONTİST

Dr. Dt. Mine ŞİMŞEK, 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Anabilim dalinda uzmanlığını tamamlayan Mine ŞİMŞEK, Dr. Ali Serdar KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı  - Asklinik polikliniğinde uzman çocuk diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

Βefore

Uzm. Dr. Mustafa Can GÜRBÜZ

ÇENE CERRAHİSİ UZMANI

Uzm. Dr. Mustafa Can GÜRBÜZ, 2014 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda uzmanlığını tamamlamıştır. Dr. Ali Serdar KILINÇ Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde (ASKLİNİK) çene cerrahisi uzmanı olarak hizmet vermektedir.  

Βefore
service

Cerrahi Operasyonlar

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

service

Ortodonti Tedavisi

Diş Teli, Braket

service

Pedodonti İşlemleri

Çocuk Diş Hekimliği

service

Endodonti İşlemleri

Kanal Tedavisi, Çürük, İmplant